Rolki meblowe | Gryc24.pl

W dzisiejszych czasach producenci mebli w równym stopniu co na estetyce skupiają się na ich funkcjonalności. To właśnie różnorodne rozwiązania poprawiające działanie danego elementu wyposażenia sprawiają, że użytkownicy chętniej decydują się na ich zakup. Z tego względu coraz częściej producenci wyposażają różne meble w specjalne rolki. Jednak, aby rolki meblowe skutecznie spełniały powierzone im zadanie, muszą być solidne oraz wyprodukowane z wytrzymałych materiałów. Właśnie takie produkty oferuje Gryc.

Rolki meblowe
obrazek prezentujacy

Jakie rolki do mebli wybrać?

Wybór odpowiedniej rolki do mebli powinien zostać oparty na kilku istotnych czynnikach. Wśród nich należy zwrócić uwagę na udźwig konkretnego modelu. To właśnie on decyduje o tym, czy dana rolka pozwoli na sprawne przemieszczanie podtrzymywanego mebla. Co więcej, warto stawiać na rolki meblowe, w których kółka wykonano z gumy lub innego miękkiego materiału. Dzięki temu element nie będzie generował hałasu podczas przemieszczania elementu wyposażenia. Ponadto tego typu tworzywo nie porysuje podłogi.

Rolki meblowe - dlaczego są niezbędne?

Rolki są przydatne w przypadku produkcji różnego rodzaju mebli. Obiekt wyposażony w komplet tych niewielkich akcesoriów pozwala na znacznie prostsze przemieszczanie z miejsca na miejsce bez konieczności włożenia większego wysiłku w tę czynność. Producenci montują rolki meblowe między innymi w torbach przeznaczonych do transportu sprzętu dźwiękowego lub kamer, stolikach kelnerskich, szafkach narzędziowych, stołach zabiegowych czy komodach. Istnieje również możliwość założenia tego elementu w każdym innym obiekcie, który jest często przestawiany.

Rolka kulowa meblowa - gdzie kupić?

Na rynku istnieje wiele sklepów oferujących różnorodne rolki meblowe. Jednak nie wszystkie firmy skupiają na jakości w tak dużym stopniu, jak Gryc. To właśnie na stronie internetowej tego sprzedawcy warto zapoznać się z dostępną ofertą. Sklep Gryc oferuje wiele wariantów rolek kulowych meblowych, różniących się między sobą średnicą, kolorem, materiałem, możliwością wykonywania skrętów, wysokością czy maksymalnym udźwigiem. Tak duża różnorodność sprawia, że wybór odpowiedniego elementu nie stanowi żadnego problemu.